Wyświetl pojedynczy post
kicur
Senior Member
 
Od: 06.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76
Stary 05.08.2016, 22:12
nieznajomy napisał(a):Wyświetl post
Tragedia, druga połowa dramat, miałem wrażenie, że tylko Małeckiemu zależało, szarpał się na swój specyficzny sposób... Nie mamy JAKOŚCI i dlatego przegraliśmy. Sytuacja robi się nie ciekawa, OJCIEC Cupiał odszedł, przeszedł Jakub M i Citko i to też było widać na murawie.... szukam jakiś pozytywów...nie przegraliśmy 3 bramkami i gramy teraz ze słabym Ruchem. Jak tego nie wygramy to Wdowczyk out, choć chyba nie on jest winien, że ma takie gwiazdy...

A co ma ten Wdowczyk zrobić ? Ja wiem, że gadanie o Wolskim jest już nudne, ale jego nam brakuje. Nie mamy kim grać w tym środku pola. Dajcie Wdowczykowi dobrych piłkarzy,a będzie można od niego czegoś oczekiwać
Odpowiedz cytując