|
Oj tam.... przypadkowo straciliśmy dwa gole z jakimś przypadkowym zespołem.
Nie ma się czym podniecać.
Małecki - jedyny, który wiedział o co gra.
Brożek - po co w ogóle wchodził na boisko?
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|