|
Tragedia, druga połowa dramat, miałem wrażenie, że tylko Małeckiemu zależało, szarpał się na swój specyficzny sposób... Nie mamy JAKOŚCI i dlatego przegraliśmy. Sytuacja robi się nie ciekawa, OJCIEC Cupiał odszedł, przeszedł Jakub M i Citko i to też było widać na murawie.... szukam jakiś pozytywów...nie przegraliśmy 3 bramkami i gramy teraz ze słabym Ruchem. Jak tego nie wygramy to Wdowczyk out, choć chyba nie on jest winien, że ma takie gwiazdy...
|