Wyświetl pojedynczy post
kicur
Senior Member
 
Od: 06.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73
Stary 05.08.2016, 22:03
Bene Nati napisał(a):Wyświetl post
Nie dramatyzuj.

Nie dramatyzuje. Po prostu mówię, jak było. Jasne, że można nawet trzeba śpiewać na sraxę, ale jak jest minuta ciszy dla Macharskiego, to wypada się jebnąć w łeb, jak się chce śpiewać takie coś
Odpowiedz cytując