|
A co do Brleka to miałbyć cytuje nasz sztab "zajebistym" piłkarzem.
Szczerze współczuje temu kibicowi, dobrodziejowi, który za sponsorował jego transfer.
Dobrze, że w ramach pocieszenia dostał loże na 10 lat.
Czy oni mają oczy w dupie?
I jeszcze jedno. Życzyłbym sobie, żeby w Wiśle więcej przyglądali się charakterom potencjalnych wzmocnień. Kim Ci ludzie są, jak się zachowują. Kolejnych ciot nie potrzebujemy.
|