Wyświetl pojedynczy post
Bene Nati
Senior Member
 
 
Od: 01.2015
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71
Stary 05.08.2016, 22:00
A co do Brleka to miałbyć cytuje nasz sztab "zajebistym" piłkarzem.

Szczerze współczuje temu kibicowi, dobrodziejowi, który za sponsorował jego transfer.
Dobrze, że w ramach pocieszenia dostał loże na 10 lat.

Czy oni mają oczy w dupie?

I jeszcze jedno. Życzyłbym sobie, żeby w Wiśle więcej przyglądali się charakterom potencjalnych wzmocnień. Kim Ci ludzie są, jak się zachowują. Kolejnych ciot nie potrzebujemy.
Odpowiedz cytując