wiktorpiekarski napisał(a):

|
wyrzucic wdowczyka pajaca ktory gadal o mistrzostwie a przewalil 3 mecze podrzad w tym najwzniejszy mecz sezonu . nie ma dla niego zadnego wytlumaczenia zatrudnic radka sobolewskiego
|
Aj przestań .......ić.
Nie mamy bramkarza, boków obrony, w składzie emeryci (szacunek dla nich, ale kalendarza nie oszukasz) i wynalazki typu Brlek (no strzał dzisiaj kosmiczny). Nie może być dobrze.
Nikt nie lubi Daria Wu, ale nie ma kim grać.