Wyświetl pojedynczy post
kicur
Senior Member
 
Od: 06.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67
Stary 05.08.2016, 21:54
Bene Nati napisał(a):Wyświetl post
Dokładnie, Kurz.

Z roku na rok staczamy się piłkarsko coraz niżej. Głowacki i Brożek to już piłkarscy emeryci.
Z dawnej Wisły pozostała tylko nazwa historia i kibice.
Zrozumcie, że oni nie potrafią lepiej grać w piłkę. Są dramatycznie słabi. I żadna zmiana trenera tutaj w dłuższej perspektywie nie pomoże.

Jedynie jak możemy zareagować to przyjść na następny mecz...

A Cracovia to Cracovia - ....y, przeżuty i menele.
Kibice też podczas minuty ciszy pokazali "klasę"
Odpowiedz cytując