Bene Nati napisał(a):

Dokładnie, Kurz.
Z roku na rok staczamy się piłkarsko coraz niżej. Głowacki i Brożek to już piłkarscy emeryci.
Z dawnej Wisły pozostała tylko nazwa historia i kibice.
Zrozumcie, że oni nie potrafią lepiej grać w piłkę. Są dramatycznie słabi. I żadna zmiana trenera tutaj w dłuższej perspektywie nie pomoże.
Jedynie jak możemy zareagować to przyjść na następny mecz...
A Cracovia to Cracovia - ....y, przeżuty i menele.
|
Kibice też podczas minuty ciszy pokazali "klasę"