|
Jakoś nie mam pretensji do Wdowczyka, bo żydy nie miały za dużo sytuacji. Strzał życia tego jebanego budzika , którego rano rozwalę, jak będę wstawał do pracy. Ale tak to jest, że wygląda to chujowo. Z Pogonią też to tak wyglądało, ale Pietrzak za.......ił bramę, jak trzeba, a później to już tylko walka o najmniejszy wymiar kary. Sprzedaj murzyna, Ryśka, zaraz pójdzie w ....u Mączyński, odpuść Wolskiego i graj w środku Popoviciem, który gra słabo. Ale co ma zrobić Wdowczyk ? .......nąć whisky w domu ? I kiedy niby tych 5 nowych piłkarzy przyjdzie ? Jacy oni będą ? Jak tacy, jak Uryga, albo Zachara to lepiej nie obciążać klubu kontraktami.
|