Wyświetl pojedynczy post
Bene Nati
Senior Member
 
 
Od: 01.2015
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65
Stary 05.08.2016, 21:50
Dokładnie, Kurz.

Z roku na rok staczamy się piłkarsko coraz niżej. Głowacki i Brożek to już piłkarscy emeryci.
Z dawnej Wisły pozostała tylko nazwa historia i kibice.
Zrozumcie, że oni nie potrafią lepiej grać w piłkę. Są dramatycznie słabi. I żadna zmiana trenera tutaj w dłuższej perspektywie nie pomoże.

Jedynie jak możemy zareagować to przyjść na następny mecz...

A Cracovia to Cracovia - ....y, przeżuty i menele.
Ostatnio edytowane przez Bene Nati : 05.08.2016 o godz. 21:52.
Odpowiedz cytując