|
Gramy jak Podbeskidzie. Czekam na wysyp mądrych komentarzy piłkarskich "ekspertów". Kazek Moskal był mistrzem. Pisałem wielokrotnie, że wyciągał absolutnego maksa z niczego. Narzekaliście na remisy. To macie brutalny obraz rzeczywistości. Ile dawał Wolski? 50 procent? Więcej? Kiedy zrozumiecie, że jakość zespołu tworzą piłkarze. Balansowaliśmy na granicy ostatnie 2 lata. Teraz "chodzi lisek koło drogi, nie ma rączek ani nogi". Można zgasić światło. Tylko piłkarskie kompleksy Craxy spowodowały, że dzisiaj nie zebraliśmy lania. Nie chcieli grać w piłkę. A my nie umiemy.
|