|
Biorąc całokształt wydarzeń to najgorszy dzień od 0:6.
Piętnaście lat błędów w zarządzaniu dzisiaj wydało swój owoc.
Jovicia, Guzmicsa i Mączyńskiego sprzedać bo sympatyczni.
Reszta na czele z trenerem świetnie się będzie komponować z poziomem czwartoligowych zmagań.
A i byłbym zapomniał. Miśkiewicz wróć.
|