Wyświetl pojedynczy post
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61
Stary 05.08.2016, 21:45
Biorąc całokształt wydarzeń to najgorszy dzień od 0:6.
Piętnaście lat błędów w zarządzaniu dzisiaj wydało swój owoc.


Jovicia, Guzmicsa i Mączyńskiego sprzedać bo sympatyczni.

Reszta na czele z trenerem świetnie się będzie komponować z poziomem czwartoligowych zmagań.


A i byłbym zapomniał. Miśkiewicz wróć.
Odpowiedz cytując