Wyświetl pojedynczy post
Fugiel
Senior Member
 
Od: 12.2002
Skąd: z Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9045
Stary 05.08.2016, 21:42
felipe napisał(a):Wyświetl post
Co by nie mowic- Legia sobie na to wszystko zapracowała regularną grą w fazie grupowej LE. Szczęście w losowaniu to tylko element układanki.
no i dobrze. Serio to jest dopiero wstyd od tylu lat nie grac w LM. Serio martwicie się tym czy nam odjadą i na ile ?
Odpowiedz cytując