felipe napisał(a):

|
Co by nie mowic- Legia sobie na to wszystko zapracowała regularną grą w fazie grupowej LE. Szczęście w losowaniu to tylko element układanki.
|
no i dobrze. Serio to jest dopiero wstyd od tylu lat nie grac w LM. Serio martwicie się tym czy nam odjadą i na ile ?