|
To, niestety, smutny finał wieloletniego osłabienia drużyny. W tamtym sezonie po raz pierwszy zagraliśmy w grupie spadkowej. W tym, ktoś postanowił sprawić, co się stanie, jak osłabimy się jeszcze bardziej. Nie mam pretensji do Wdowczyka ani nawet piłkarzy. To w końcu nie ich wina, że ktoś zatrudnił tylu nieudaczników.
|