Wyświetl pojedynczy post
Mat1977
Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1000
Stary 05.08.2016, 21:32
wiec jesli ktokolwiek uwaza ze to super ze wlascicelem Wisly jest koles ktore jedyne co zrobil to wyludzenie vatu to.....brak mi slow. Porazka w derby jest czesciowo spowodowana ze pilkarze tez sobie zdaja sprawe w jakiej dupie jest Wisla.... i przestancie pisac o gwarancjach bankowych bo po 1 niewielu tutaj orietuje sie co to jest a po 2. nie mamy pojecia na jaka kwote i czy wogole istnieja ... info z sport.pl czy cos nic nie znaczy. Oswiadczenie TF jesli negocjowali 5 dni nic nie znaczy co mieli napisac chcemy sie bardzo pozbyc Wisly bo jest zadluzona i generuje strarty. trafil sie koles ktory moze i cos tam obiecal.... watek J.W .....hmmmm slyszalem juz jakis czas temu ze Wisla byla dla niego za droga...myslalem ze BC tak duzo chce a tutaj chodzilo o dlug wewnetrzny