Wyświetl pojedynczy post
Arsenal
Member
 
Od: 03.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#996
Stary 05.08.2016, 20:28
Niektórzy tutaj strasznie fantazjują sprawa jest z przed 2-4 lat a wy tu piszecie że kasa w Wiśle jest z wypranych pieniędzy.Mereśiński nie finansuje nas tylko spółki zanim stojące co zostało potwierdzone przy komunikacie Telefoniki o sprzedaży kluby.I co niby sponsorzy się będą odwracać i że piłkarze do nas nie będą przychodzić...?To co oni będą chcieli sponsorować albo grać w Wiśle czy w FC Mereśiński?Od Messiego,Juventusu to też się ludzie odwrócili?
Podniecanie się jakby nie wiadomo co się działo po artykule gościa który co napisze to się kompromituje i specjalnie wydany temat w dzień derbowy żeby rozjebać nam mecz.Ochłońcie trochę bo sprawa się w końcu wyciszy i rozejdzie się po kościach wszystko.