Wyświetl pojedynczy post
Mat1977
Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#965
Stary 05.08.2016, 17:47
CMSNero napisał(a):Wyświetl post
chyba pierwszy normalny post ...
pierwszy ktory mysli tak jak Ty czyli nie uzywajac mozgu sorry ale koles zajebal 10 baniek i wyda na Wisle bo jak sie urodzil pod czestochowa to sie zakochal w Wisle w wieku 1,5 roczku i cala kasa z przekretu pojdzie na kopaczy...jak macie dzieci to wymyslajacie a nie czytajcie im bajek.