CMSNero napisał(a):

chyba pierwszy normalny post ...
|
pierwszy ktory mysli tak jak Ty czyli nie uzywajac mozgu sorry ale koles zajebal 10 baniek i wyda na Wisle

bo jak sie urodzil pod czestochowa to sie zakochal w Wisle w wieku 1,5 roczku i cala kasa z przekretu pojdzie na kopaczy...jak macie dzieci to wymyslajacie a nie czytajcie im bajek.