Wyświetl pojedynczy post
Dani
Member
 
Od: 04.2005
Skąd: Myślenice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23
Stary 05.08.2016, 15:48
Karherop napisał(a):Wyświetl post
z czego się cieszysz Pani Wit.ku? że w tym roku w ranking krajowym Polska zainkasuje max 2.250 pkt?
A po czym wnioskujesz ze pan Witek się cieszy ? po wykrzykniku ?
Ja rozumiem ze będąc kibicem Wisły należało by kibicować by Legia odpadła już z mistrzem Bośni . Jednak łudzimy się że kiedyś odrobimy straty do 15 miejsca ,a to jest według mnie nie realne mając niestety tylko 1 drużynę regularnie grającą w rozgrywkach grupowych . Mamy 4 kluby w eliminacjach i moim zdaniem to wystarczy patrząc na to co przez lata się dzieje . Co da Wiśle czy innym polskim klubą to że będziemy mieć mistrza i wicemistrza w el.Lm skoro z takimi współczynikami ciężko będzie rozstawienie nawet w III rundzie czy to LM czy LE nie mówiąc już o tym że liczba zdobytych punktów dzielona będzie przez 5 a nie 4 .Mające 5 drużyn w eliminacjach Grecja (0.900) i Rumunia (0.600) są na razie największymi przegranymi
Odnośnie tych 2,250 to już mielibyśmy 2.500 po awansie do LM a nie jest powiedziane ze Legia nie powalczy o 3 miejsce dające awans do 1/16 LE