|
Legia już zarobiła 5 mln euro na tej edycji LM, a jeśli awansuje to dodatkowo olbrzymia kasa. Co tu dużo mówić, ale okazja niebywała na awans do tych rozgrywek. Tyle, że wiadomo po co tam się wchodzi... tzn. rozegrać 6 spotkań i tyle. Wiadomo, że Legia skończy, jak mistrz Izraela/Chorwacji/itd., tj. 3-4 bramki stracone średnio na mecz i może 2-3 zdobyte. Typowy chłopiec do bicia, ale nie o to chodzi, chodzi o pieniądze.
|