|
Ale jaki APOEL, Dundalk to mistrz półamatorskiej ligi ze stadionem na 4500 ludzi, do tego kompletne gołodupce, nikt ich w LM nie chce. Z obecnej kadry nikt nigdy (!) nie grał na żadnym poziomie profesjonalnej wyspiarskiej piłki (Anglia,Szkocja).
To kompletnie inna liga, Legia ma niesamowity fart, wystarczy dopełnić formalności.
|