Wyświetl pojedynczy post
d
Senior Member
 
Od: 12.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9039
Stary 05.08.2016, 14:11
Ale jaki APOEL, Dundalk to mistrz półamatorskiej ligi ze stadionem na 4500 ludzi, do tego kompletne gołodupce, nikt ich w LM nie chce. Z obecnej kadry nikt nigdy (!) nie grał na żadnym poziomie profesjonalnej wyspiarskiej piłki (Anglia,Szkocja).

To kompletnie inna liga, Legia ma niesamowity fart, wystarczy dopełnić formalności.
Odpowiedz cytując