Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48
Stary 05.08.2016, 13:55
No i nastał ten piekny dzien, w ktorym na kolacje dostajemy potrawke z zyda. Dopiero potem dowiemy sie czy był smaczny czy juz zjełczały. Tylko zwyciestwo
Odpowiedz cytując