CMSNero napisał(a):

a co wklada do koszulek za roznica kto im placi ?
|
A to, że chcą mieć stabilne źródło finansowania, które nie skończy się jak prezesa wsadzą za kratki. Oraz pewnie to, że nie każdy chce aby jego nazwisko było łączone z przewałami.
Czyli mając do wyboru niższą ofertę Zagłębie Lubin i naszą, wybierze Zagłębie.