Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#880
Stary 05.08.2016, 13:48
CMSNero napisał(a):Wyświetl post
a co wklada do koszulek za roznica kto im placi ?
A to, że chcą mieć stabilne źródło finansowania, które nie skończy się jak prezesa wsadzą za kratki. Oraz pewnie to, że nie każdy chce aby jego nazwisko było łączone z przewałami.

Czyli mając do wyboru niższą ofertę Zagłębie Lubin i naszą, wybierze Zagłębie.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 05.08.2016 o godz. 13:55.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!