Prezydentowa napisał(a):

|
[...] Rozjebiemy ich jak gnój po polu, bo my jesteśmy Wisła, a oni są gorsi. I nic mnie nie obchodzi analiza piłkarska. Oni są gorsi, po prostu, ontycznie. Gorsi. [...]
|

Wydrukować, przykleić sobie nad łóżkiem na ścianie i wbić do każdego kibicowskiego łba w Krakowie.