Wyświetl pojedynczy post
JEDREK76
konserwa
 
 
Od: 06.2004
Skąd: STRUSIA NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 05.08.2016, 13:20
Prezydentowa napisał(a):Wyświetl post
[...] Rozjebiemy ich jak gnój po polu, bo my jesteśmy Wisła, a oni są gorsi. I nic mnie nie obchodzi analiza piłkarska. Oni są gorsi, po prostu, ontycznie. Gorsi. [...]

Wydrukować, przykleić sobie nad łóżkiem na ścianie i wbić do każdego kibicowskiego łba w Krakowie.
Odpowiedz cytując