Wyświetl pojedynczy post
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#857
Stary 05.08.2016, 13:05
W czwartek, było już mówione.

Natomiast dziwne będzie jeśli do tego czasu nie wydadzą żadnego oświadczenia. W każdym podręczniku powiedzą, ze nie można takich rzeczy zostawić samych sobie. Albo przykryć albo się odnieść. Chowanie głowy w piasek to jest samobójstwo medialne.