|
Porażka będzie pogrzebaniem Wdowczyka. Trzecia porażka i to w derbach byłaby klęską klęsk. Nawet nie chcę myśleć co byłoby później. Na stadionie pustki i gwizdy. Do jakich czasów doszło. Oby nie czekały nas lata upokorzeń w lidze. Jest źle, oby po tym meczu nie było gorzej. Nie obchodzą mnie obiecanki cacanki. Tylko fakty. Na ten moment są takie, że od kilka lat jesteśmy w dupie.
|