Wyświetl pojedynczy post
m_abg
Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#798
Stary 05.08.2016, 11:46
Ja wiem ze Cupial dobroczynca i tak dalej ale chyba już czas oficjalnie (SKWK?) go zapytać komu sprzedał nasz Klub bo lata obiecywał ze sprzeda tylko komus wiarygodnemu kto Klubu nie polozy
ZAWSZE NAD WAMI!!!