Wyświetl pojedynczy post
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23343
Stary 05.08.2016, 09:40
Cytat:
Nie wiem czy był w kasynie, czy nie. Wiem natomiast jedno: na zgrupowanie do Gniewina wyjechali 21. lipca, a mecz z Lechią był 30. lipca. Nawet jeśli to, co piszesz jest prawdą, to w kasynie mógłby siedzieć najpóźniej 18,19,20. lipca, czyli 10 dni(!) przed meczem.
Dlatego nie oczekuje, aby spalić go na stosie. To kasyno znam bardzo dobrze i nie takich gagatków widziało.
Natomiast jakoś kłóci mi się to jednak z wizerunkiem profesjonalnego piłkarza.
Odpowiedz cytując