tommiyacht napisał(a):

|
A tak na powaznie. Serio uwazacie ze wygramy ? Czy to jakis zbioriowy trolling jest ?
|
Zupełnie poważnie. Nie wyobrażam sobie, jak kibic Wisły może na 4 strony świata jęczeć, że na pewno przegramy z Cracovią. Serio?
Rozjebiemy ich jak gnój po polu, bo my jesteśmy Wisła, a oni są gorsi. I nic mnie nie obchodzi analiza piłkarska. Oni są gorsi, po prostu, ontycznie. Gorsi.
Nawet, jeśli przegramy, to to się nie zmieni.