|
Na razie kompletnie nic nie wiadomo. Nie wygląda to dobrze. Właściciele wydali jedynie oświadczenie, typowy korporacyjny bełkot, ale żadnych działań nie widać. Konferencja w przyszły czwartek, niewiadomo czy coś wyjaśni a może znowu zostanie przełożona. Oby coś sie wyjaśniło, jakieś transfery a nie taka niepewność jak teraz
|