Wyświetl pojedynczy post
Davey777
Senior Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#750
Stary 04.08.2016, 20:41
Na razie kompletnie nic nie wiadomo. Nie wygląda to dobrze. Właściciele wydali jedynie oświadczenie, typowy korporacyjny bełkot, ale żadnych działań nie widać. Konferencja w przyszły czwartek, niewiadomo czy coś wyjaśni a może znowu zostanie przełożona. Oby coś sie wyjaśniło, jakieś transfery a nie taka niepewność jak teraz