Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#784
Stary 04.08.2016, 19:51
Do Wdowczyka można się przyczepić jeśli chodzi o przeszłość, ale akurat warsztat ma dobry.
Ja bym go zostawił. Zeszła runda pokazała, że jak ma się określonych piłkarzy to można grać bardzo dobrze.
Liczę na wzmocnienia.
Odpowiedz cytując