Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#736
Stary 04.08.2016, 19:13
VanBasten napisał(a):Wyświetl post
I jakoś zupełnie zapomnieliście o 90 mln długu które właśnie zniknęły !!!
Nie zniknęły, tylko zostały zamienione na akcje. BC nie wpłacił tych pieniędzy na rachunek Wisły. Nawet jeśli praktyczny wymiar tego jest taki, że umorzono dług, to tylko dlatego, że nawet dziecko nie kupiłoby spółki z takimi długami.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.