VanBasten napisał(a):

|
I jakoś zupełnie zapomnieliście o 90 mln długu które właśnie zniknęły !!!
|
Nie zniknęły, tylko zostały zamienione na akcje. BC nie wpłacił tych pieniędzy na rachunek Wisły. Nawet jeśli praktyczny wymiar tego jest taki, że umorzono dług, to tylko dlatego, że nawet dziecko nie kupiłoby spółki z takimi długami.