bylem mega zdziwiony ze go nie wykupili ale jak to powiedzial moj kolega przed sprzedaza nie inwestuje sie w "srodki trwale "

bo i tak by to nie podnioslo wartosci w razie sprzedazy a 500 tys trzeba byl wylozyc gotowka...znaczy nie do konca bo z tego co wiem Lechia dala okolo 300 a reszte w ratach a trzeba jeszcze dodac jego kontrakt ktory znow dlugow by nie zmniejszyl...