|
jeszcze mi sie przypomnialo o wykladaniu kasy w zimie ....wiecie pewnie kto zaplacil za Brleka .....z tego co wiem 1 taki przypadek w Wisle. z Wolskim fuks...a brak wykupienia go za 500 tys. wlasnie wskazywalo ze pan Boguslaw nie chce wlozyc w klub juz ani zlotowki. Nie ma to nic wspolnego z brakiem szacuku dla pana Boguslawa bo nie sadze zeby znalazl sie ktokolwiek inny ktory wydalby tyle kasy w przeszlosci ani przyzlosci.
|