Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#726
Stary 04.08.2016, 17:37
nesta napisał(a):Wyświetl post
@up,
ale czaisz, że takimi wpisami obrażasz przede wszystkim Cupiała?
A to dlaczego?

TF potrzebowała się pozbyć Wisły. To jest fakt. Cupiałowi zależało, by nowy właściciel był stabilny, wiarygodny i troszczył się o klub. To jest spekulacja. Tworzycie jakieś mity i potem stajecie się ich niewolnikami, próbując zorientować się, co się dzieje.

nesta napisał(a):Wyświetl post
@pete29

Zakładam, co zresztą przyznano oficjalnie, że inwestorów/propozycji było więcej niż jedna.
Ergo - skoro Cupiał miał wybór, nie sprzedał Wisły najmniej korzystnej dla niej opcji.
Mogli dać warunki korzystniejsze dla TF, a nie dla Wisły. Na przykład nie chcieli robić audytu w spółce, w której jest bałagan.

maciekkk napisał(a):Wyświetl post
Po Myślenicach krąży plotka, że za wszystkim dalej będzie Cupiał, a JM miał jakieś dojścia do banków itd
Wytłumacz mi proszę, dlaczego Cupiał nie miałby przejąć tego klubu sam? A nawet, gdyby jednak z jakiegoś niewytłumaczalnego powodu nie chciał, to po co by mu byli do tego ludzie z drugiego końca kraju, którzy przed chwilą chcieli kupić Koronę i za grosz nie wzbudzają poczucia zaufania. Po co?

Krotochwila napisał(a):Wyświetl post
Moim zdaniem "teoria słupów" ma jakikolwiek sens tylko i wyłącznie przy założeniu, że za J.M. i M.C stoi Cupiał.
B.C. był od dłuższego czasu naciskany przez banki i musiał się Wisły oficjalnie pozbyć.
Dobry Boże, banki naciskały na TF a nie BC. Umiesz odróżnić spółkę od jej akcjonariusza?

edit:
Zgadzam się z tezą, że jeżeli BC dołożył do Wisły zimą, to tylko dlatego, żeby nie spadła/nie upadła i mógł się jej pozbyć. TF chciała się Wisły pozbyć, a nie ją likwidować (bo to trwa), albo reanimować i wtedy dopiero sprzedawać.
Ostatnio edytowane przez czaro : 04.08.2016 o godz. 17:45.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.