pete29 napisał(a):

Nie byli w stanie złożyć w Kielcach ale super oferta znalazła się dla Wisły. 
Klub piłkarski to dla miasta jest totalny ból dupy tak jest we Wrocławiu i tak jest pewnie w Kielcach.
Jeżeli MS i MC byliby wiarygodni to Prezydent sprzedałby im Korone z pocałowaniem reki a dla swoich protegowanych znalazłby ciepłe posadki w innych miejscach.
|
Przecież nieraz już było wałkowane, że deal z Koroną był dograny tylko w momencie w którym okazało się, że Meresiński ma zamiar pozwalniać ludzi z namaszczenia magistratu to nagle się okazało, że jednak ten Meresiński jest blee i w ogóle.