Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#723
Stary 04.08.2016, 17:25
pete29 napisał(a):Wyświetl post
Nie byli w stanie złożyć w Kielcach ale super oferta znalazła się dla Wisły.

Klub piłkarski to dla miasta jest totalny ból dupy tak jest we Wrocławiu i tak jest pewnie w Kielcach.

Jeżeli MS i MC byliby wiarygodni to Prezydent sprzedałby im Korone z pocałowaniem reki a dla swoich protegowanych znalazłby ciepłe posadki w innych miejscach.
Przecież nieraz już było wałkowane, że deal z Koroną był dograny tylko w momencie w którym okazało się, że Meresiński ma zamiar pozwalniać ludzi z namaszczenia magistratu to nagle się okazało, że jednak ten Meresiński jest blee i w ogóle.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."