Wyświetl pojedynczy post
jason wiślak
Senior Member
 
Od: 06.2010
Skąd: ...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34
Stary 04.08.2016, 17:08
Szczerze mówiąc remis w tym meczu biore w ciemno. Choc obawiam sie, ze grajac tak jak w Trójmieście, nie jesteśmy w stanie wywieźć z Kaluzy nawet punktu. Brakuje nam ewidentnie liderow w tej druzynie i jesli nowi właściciele takich nie sprowadza bedzie nam bardzo trudno punktowac regularnie w tym sezonie.
Odpowiedz cytując