|
Szczerze mówiąc remis w tym meczu biore w ciemno. Choc obawiam sie, ze grajac tak jak w Trójmieście, nie jesteśmy w stanie wywieźć z Kaluzy nawet punktu. Brakuje nam ewidentnie liderow w tej druzynie i jesli nowi właściciele takich nie sprowadza bedzie nam bardzo trudno punktowac regularnie w tym sezonie.
|