Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#715
Stary 04.08.2016, 16:52
nesta napisał(a):Wyświetl post
Tak, w zimie wyłożył kilka mln zł na ugaszenie pożarów, wzmocnienia i banki nie miały nic przeciwko, a teraz kazały mu sprzedać klub z dnia na dzień. I Cupiał sprzedał klub playboyowi z Wawy, pierwszemu ziomowi z ulicy który się nawinął. Proszę, trzymajmy się w tej dyskusji jakiejś elementarnej logiki. Komentarzy o montecarlo nawet nie skomentuje z szacunku dla byłego właściciela Wisły.
Informacja o tym, że TF dostanie 1 mld kredytu od 6 banków była już chyba rok temu. Warunkiem miało być pozbycie się spółek przynoszących straty. Co jest logiczne.

Wyłożenie kilku milionów złotych było po to by zapłacić zobowiązania, z których i tak klub musiał się wywiązać i tak. Poza tym lepiej taki klub potem sprzedać, co i tak musiano zrobić.

Nie wiem co w tym nielogicznego...
Tylko Wisła!