Wyświetl pojedynczy post
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#695
Stary 04.08.2016, 14:43
szprotson napisał(a):Wyświetl post
BTW- citko nigdy Wisły nie darzył sympatią, a koralik długo wcześniej na Legii był obecny... brak jakiegokolwiek sytuacyjnego podobieństwa...

do tego tekstu piłem o porównaniu
Pewnie chodziło mu o to, że Leśny jest kibicem Lki i zanim klub zakupił, to przez 1 rok mu prezesował ....
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!