szprotson napisał(a):

BTW- citko nigdy Wisły nie darzył sympatią, a koralik długo wcześniej na Legii był obecny... brak jakiegokolwiek sytuacyjnego podobieństwa...
do tego tekstu piłem o porównaniu
|
Pewnie chodziło mu o to, że Leśny jest kibicem Lki i zanim klub zakupił, to przez 1 rok mu prezesował ....