I jeszcze jedna kwestia...100% akcji

? pan B.C. mial chyba 95 % a postale....nie znam umowy ale chyba byly rodzajem zabezpieczenia z "prawem pierwokupu" przez Towarzystwo. Jesli faktycznie z uwagi na brak zakupu przez TS stracili te 5% i faktycznie maja 100% .....
man nadzieje ze po prostu jestem glupi

i nie widze czegos wiecej