ani nowy właściciel nie zaprezentował się tak ja na taką transakcję przystało (kto, co i gdzie kupił) jak również po 19 latach sprzedający nie wystosował informacji takiej jak ja na taką transakcję przystało (kto, co i gdzie sprzedał ).... czyli remis

, obie strony milczą bo takie strzepy informacji i zachowań to sobie mozna do przyslowiego tyłka wsadzić...to naprawde jest ciekawe,że znikad nie wypłyneła żadna informacja na ten temat i że do tej pory nikomu nie udało się niczego potwierdzić...
ktoś kupił/ktoś sprzedał tylko w sumie niewiadomo dlaczego
