Wyświetl pojedynczy post
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19077
Stary 04.08.2016, 12:40
Już nie mówiąc o tym, ze dyskusyjne jest ściągnie wiekowego piłkarza, na wysokim kontrakcie, który z piłka na wysokim poziomie pożegnał się jakiś czas temu... Gdzie tu sens? Tylko medialnie jeśli już.
Odpowiedz cytując