Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19076
Stary 04.08.2016, 12:36
jak sie nazywa twoje konto na tt?
moze to Ty jestes wśród tych gagatków, którzy jak padni info o rozwiazaniu kontraktu wpisują w komentarzu "Do Wisły go"
Rozumiem ze myslicie o rzece. Szkoda ze inni tego nie kumaja, i powielają komentarz który rośnie tak mocno ze Ci głupsi słabsi dziennikarze dają sie złapać na wittmana czy jak mu tam było.

To że jest oświadczenie, ze mozem dość nawet do 5, nie znaczy nic.
Pamiętam wywiad, na żywo chuba nawet, w którym pewien prezes mówił : Sciagniemy nazwisko przyciagajace kibicow na trybuny. A potem wyszło jak wyszło
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując