jak sie nazywa twoje konto na tt?
moze to Ty jestes wśród tych gagatków, którzy jak padni info o rozwiazaniu kontraktu wpisują w komentarzu "Do Wisły go"
Rozumiem ze myslicie o rzece. Szkoda ze inni tego nie kumaja, i powielają komentarz który rośnie tak mocno ze Ci głupsi słabsi dziennikarze dają sie złapać na wittmana czy jak mu tam było.
To że jest oświadczenie, ze mozem dość nawet do 5, nie znaczy nic.
Pamiętam wywiad, na żywo chuba nawet, w którym pewien prezes mówił : Sciagniemy nazwisko przyciagajace kibicow na trybuny. A potem wyszło jak wyszło
