Temat
:
WIELKIE DERBY KRAKOWA 5 sierpnia, godz. 20:30
Wyświetl pojedynczy post
Rob_Zombie
Senior Member
Od: 07.2005
Skąd: Chrzanów
Offline
#
32
04.08.2016, 11:49
Powiem tak: jeśli duch Cupiała wciąż unosi się nad naszym klubem to... w razie porażki i tak moglibyśmy się cieszyć że pozbędziemy się w końcu handlarza Dariusza W.
Ale bez Cupiała pewnie się to nie zdarzy... więc tylko zwycięstwo!
Rob_Zombie
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Rob_Zombie
Znajdź inne posty napisane przez Rob_Zombie