|
Widzę, że optymistycznie. Ja biorę remis w ciemno, choć obawiam się że polegniemy bo piłkarsko Cracovia jest w tym momencie po prostu lepsza. Do tego sporo kapuchy dostaną więc w najbliższej przyszłości mogą nam odjechać sportowo. 1:1. Brak Wolskiego to b. duża strata. Jeżeli na jego miejsce nie przyjdzie ktoś ogarnięty to walczymy o utrzymanie.
|