Wyświetl pojedynczy post
mee
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31
Stary 04.08.2016, 11:25
Widzę, że optymistycznie. Ja biorę remis w ciemno, choć obawiam się że polegniemy bo piłkarsko Cracovia jest w tym momencie po prostu lepsza. Do tego sporo kapuchy dostaną więc w najbliższej przyszłości mogą nam odjechać sportowo. 1:1. Brak Wolskiego to b. duża strata. Jeżeli na jego miejsce nie przyjdzie ktoś ogarnięty to walczymy o utrzymanie.
Odpowiedz cytując