|
Moim zdaniem problemem nie jest ustawienie, a nastawienie moich zawodników do gry - panie Wdowczyk opamietaj sie w koncu. Jakos z ta druzyna po jego przyjsciu wszystko układało sie swietnie a nagle nastawienia im brakuje? dobra sciema, widac ze nie widzi tego, ze do taktyki jaka stosuje nie mamy odpowiednich pilkarzy. Bedzie nerwowo
|