Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28
Stary 04.08.2016, 10:55
Moim zdaniem problemem nie jest ustawienie, a nastawienie moich zawodników do gry - panie Wdowczyk opamietaj sie w koncu. Jakos z ta druzyna po jego przyjsciu wszystko układało sie swietnie a nagle nastawienia im brakuje? dobra sciema, widac ze nie widzi tego, ze do taktyki jaka stosuje nie mamy odpowiednich pilkarzy. Bedzie nerwowo
Odpowiedz cytując