|
Jutro minie tydzien odkad tych dwoch kupilo sobie Wisle.
Sposob komunikacji, ilosc dostepnych informacji oraz wzmianki prasowe ze "spotkania" z pracownikami klubu wskazuja, ze opisywana w gazetach historia burackiego wchodzenia w Korone mogla byc akurat prawda.
Nie wiem czy do nich dotarlo ze nie kupili sobie budki z kebabem tylko jeden z najbardziej utytulowanych polskich klubow ?
|