Wyświetl pojedynczy post
7 kotów
P.N.R.I.
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Dogville

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#654
Stary 04.08.2016, 10:29
Jutro minie tydzien odkad tych dwoch kupilo sobie Wisle.

Sposob komunikacji, ilosc dostepnych informacji oraz wzmianki prasowe ze "spotkania" z pracownikami klubu wskazuja, ze opisywana w gazetach historia burackiego wchodzenia w Korone mogla byc akurat prawda.

Nie wiem czy do nich dotarlo ze nie kupili sobie budki z kebabem tylko jeden z najbardziej utytulowanych polskich klubow ?
Boia chi molla !