Wyświetl pojedynczy post
Bene Nati
Senior Member
 
 
Od: 01.2015
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 04.08.2016, 09:53
Grzana napisał(a):Wyświetl post
Głowacki, Brożek, Małecki, Boguski, Mączyński, Ondrasek...
Faktycznie mało.

Za to w sąsiadce zza błoń to każdy by się dał pokroić za piniążki Filipiaka.
Arked napisał(a):Wyświetl post
Bzdura. Myślę, że pod tym względem jesteśmy czołowym klubem ligi. Gorzej, że na boisku niewiele to znaczy. Tożsamością i zaangażowaniem bramek się nie strzela.

Faktycznie, chyba macie rację.

Nie można ciągle wracać pamięcią do tamtej Wisły z Baszczyńskim, Stolarczykiem, Szymkowiakiem, Cantoro i całą resztą. Czy nawet jeszcze wcześniej.

Cytat:
Każdy, kto nie będzie śpiewał na meczu żegna się z Wisłą po derbach.
Radykalnie.
Ostatnio edytowane przez Bene Nati : 04.08.2016 o godz. 09:59.
Odpowiedz cytując