Grzana napisał(a):

Głowacki, Brożek, Małecki, Boguski, Mączyński, Ondrasek...
Faktycznie mało.
Za to w sąsiadce zza błoń to każdy by się dał pokroić za piniążki Filipiaka.
|
Arked napisał(a):

|
Bzdura. Myślę, że pod tym względem jesteśmy czołowym klubem ligi. Gorzej, że na boisku niewiele to znaczy. Tożsamością i zaangażowaniem bramek się nie strzela.
|
Faktycznie, chyba macie rację.
Nie można ciągle wracać pamięcią do tamtej Wisły z Baszczyńskim, Stolarczykiem, Szymkowiakiem, Cantoro i całą resztą. Czy nawet jeszcze wcześniej.
Cytat:
|
Każdy, kto nie będzie śpiewał na meczu żegna się z Wisłą po derbach.
|
Radykalnie.