Wyświetl pojedynczy post
Davey777
Senior Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#647
Stary 04.08.2016, 08:39
Jakby Wisłe sa przejął TS to wojciechowski może chciałby postawić hotel na terenach TS. A tak to stadion jest miejski a nie Wisły sa, ponadto wątpliwe by facet po 60tce tak sie zmienił, żeby podstawić słupow i nie afiszować sie nabyciem jednego z najbardziej utytułowanych klubów w Polsce