|
Jakby Wisłe sa przejął TS to wojciechowski może chciałby postawić hotel na terenach TS. A tak to stadion jest miejski a nie Wisły sa, ponadto wątpliwe by facet po 60tce tak sie zmienił, żeby podstawić słupow i nie afiszować sie nabyciem jednego z najbardziej utytułowanych klubów w Polsce
|