Wyświetl pojedynczy post
wwf
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: Kraków - Złoty Wiek

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 03.08.2016, 21:26
Dla mnie jak ktoś chciałby zrobić wejście w stylu Cupiała i go przebić to musiał by ściągnąć gości w stylu:

- Błaszczykowski
- Pazdan
- Melikson
- Stilic
- Sobota

Wtedy by mnie przekonali że będzie jak za Cupiała i idziemy teraz po Mistrzostwo Polski. Strasznie mocny ofensywny środek pomocy plus ktoś do Obrony. Okienko jak za Stana Valckx-a gdy każdy zawodnik był dużym wzmocnieniem.
I ofensywny styl jaki zawsze preferował Cupiał. Wisła ma być jak polska Barcelona.

Wtedy tak, nowi własciciele mają moje poparcie

Lub jakiś młode talenty grające w U-19, U-21 którzy gdzieś się już pokazali.

Wtedy też, nowi właściciele mają moje poparcie.

W innym przypadku będę sceptyczny. Zapewne tak jak większość forum.
A z polską piłką rzeczywiście jest źle. Mecz Legii z Szachtarem Donieck to była katastrofa. Teraz oglądam Szachtara w Lidze Mistrzów i to też jest katastrofa. To daje odpowiedź, jak daleko wam do poziomu Interu Mediolan czy Bayernu. Ta odległość bardzo mnie martwi -- Leo Beenhakker