|
Dla mnie jak ktoś chciałby zrobić wejście w stylu Cupiała i go przebić to musiał by ściągnąć gości w stylu:
- Błaszczykowski
- Pazdan
- Melikson
- Stilic
- Sobota
Wtedy by mnie przekonali że będzie jak za Cupiała i idziemy teraz po Mistrzostwo Polski. Strasznie mocny ofensywny środek pomocy plus ktoś do Obrony. Okienko jak za Stana Valckx-a gdy każdy zawodnik był dużym wzmocnieniem.
I ofensywny styl jaki zawsze preferował Cupiał. Wisła ma być jak polska Barcelona.
Wtedy tak, nowi własciciele mają moje poparcie
Lub jakiś młode talenty grające w U-19, U-21 którzy gdzieś się już pokazali.
Wtedy też, nowi właściciele mają moje poparcie.
W innym przypadku będę sceptyczny. Zapewne tak jak większość forum.
A z polską piłką rzeczywiście jest źle. Mecz Legii z Szachtarem Donieck to była katastrofa. Teraz oglądam Szachtara w Lidze Mistrzów i to też jest katastrofa. To daje odpowiedź, jak daleko wam do poziomu Interu Mediolan czy Bayernu. Ta odległość bardzo mnie martwi -- Leo Beenhakker
|