Wyświetl pojedynczy post
Konrad.
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 03.08.2016, 19:46
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Mam to samo

Cupiala przez tyle lat widzialem na 2-3 zdjeciach chyba ma fetach,i gdzies tam na stadionie.,raz chyba wywiad byl.

ale zeby gdzies w tv jakis wywiad zeby choc głos uslyszec ....to nie xDTo dopiero tajemniczy Don Pedro xD
A najlepsze jest to, że facet udzielił dwóch wywiadów przez 19 lat, a i tak nie brakuje szpeców, którzy mają u niego wtyki, czy też wiedzą co myśli, jakie ma plany...
Ddf