Wojtas napisał(a):

Mam to samo
Cupiala przez tyle lat widzialem na 2-3 zdjeciach chyba ma fetach,i gdzies tam na stadionie.,raz chyba wywiad byl.
ale zeby gdzies w tv jakis wywiad zeby choc głos uslyszec ....to nie xDTo dopiero tajemniczy Don Pedro xD
|
A najlepsze jest to, że facet udzielił dwóch wywiadów przez 19 lat, a i tak nie brakuje szpeców, którzy mają u niego wtyki, czy też wiedzą co myśli, jakie ma plany...